Top Data Protector PRO – Ücretsiz Lisans

Admin

Top Data Protector programı için ücretsiz lisans key anahtarı alın. Windows PC için kullanımı kolay bir klasör kilididir. Güvenilirdir ve her formattaki fotoğraflarınız, videolarınız, belgeleriniz ve verileriniz için sağlam koruma sağlar.

Klasörlerinizi ve Dosyalarınızı Korumak için Top Data Protector’u Şimdi İndirin;

Top Data Protector indir

Top Data Protector PRO Lisans Keyler

Top Data Protector PRO v3.1 programında kullanacağınız pro key lisans anahtarı aşağıda verilmiştir. Klasörlerinizi şimdi koruma altına almak için aşağıdaki 3 basit adımda verilerinizi korumaya başlayın! Klasörlerinizi ve Dosyalarınızı Korumak için Top Data Protector’u Şimdi İndirin;

C7B59-682D8-7DD79-3F9B3
3A75F-FF8F2-7B594-8EEB3

Top Data Protector %79 İndirimli Alın!

Top Data Protector PRO ile Özel Verileriniz İçin Tam Koruma Sağlayın.

%79 İNDİRİM teklifi

Top Data Protector Özellikleri

Top Data Protector: Gizliliğinizi Korumak için güçlü klasör kilidi özellikleri aşağıda verilmiştir.

Dijital gizliliğinizi korumak için dosya ve klasörleri gizleyin

Sevdiklerinizle veya diğer hassas kayıtlarınızla olan özel belgeleriniz, fotoğraflarınız ve videolarınız istediğiniz gibi görüntülenmeyecek veya erişilmeyecektir. Bilgisayarınızdaki fotoğraflar, videolar, çalışma belgeleri veya diğer dosyalar, onları iyi korumazsanız, başkaları tarafından kolayca görülebilir veya kötüye kullanılabilir. İster kişisel veri, ister müşteri verisi olsun, sızdırılması çok ciddi sonuçlara ve ekonomik kayıplara neden olabilir. Bu nedenle, klasörleri ve verileri parola ile korumak son derece gereklidir. Top Data Protector, klasörleri gizleyerek ve kilitleyerek tüm özel verilerinizi ve dosyalarınızı parola ile koruyabilir. Her tür dosyayı yazılım arayüzüne sürükleyip bırakmanız yeterlidir, orijinal konumlarından görünmez hale gelirler. Kilitli dosyalara yalnızca, belirlediğiniz ana parola kullanılarak Top Data Protector aracılığıyla erişilebilir.

Verileri güvende ve sağlam tutun

Tüm değerli proje dosyalarınız, yaratıcı çalışmalarınız ve müşteri verileriniz vb. güvende olacaktır. Artık veri kaybı veya kötü niyetli olarak değiştirilme endişesi yok. Bir bilgisayarı iş arkadaşlarınızla, aile üyelerinizle veya diğer kullanıcılarla paylaşıyorsanız, özel dosyalarınızın taşınması, değiştirilmesi ve hatta silinmesi riski vardır. Veri kaybının bazen milyonlarca dolar değerinde ciddi sonuçlara yol açabileceğini söylemeye gerek yok. Top Data Protector, klasörlerinizi ve dosyalarınızı kolay ve akıllı bir şekilde parolayla korumaya yardımcı olur. Resimler, videolar veya belge dosyaları gibi seçilen dosyaların tümüne kendiniz dışında erişilemez. PC’nizdeki dosyaları yazılım arayüzüne sürükleyip bırakarak, güvenlik kutusundaki klasörleri ve tüm formatları veya dosyaları parola ile koruyabilirsiniz.

Fidye yazılımı saldırısını durdur

Erişimi güçlü bir şekilde azaltarak fidye yazılımlarının veya diğer kötü amaçlı yazılımların verilerinizi ele geçirmesini önlemek için basit bir çözüm.

Fidye yazılımı saldırıları, kurumsal güvenlik duvarları tarafından korunmayan uzak kullanıcıların sayısının artması nedeniyle son yıllarda daha tehlikeli hale geldi. Virüs bulaştıktan sonra, bilgisayarınızdaki dosyalar ve önemli veriler kilitlenir ve kurtarılması pek olası değildir. Tüm müşteri verilerinizin, iş atamalarınızın ve diğer kritik dosyalarınızın hepsinin şifrelendiğini ve sizden çılgın miktarda fidye istendiğini hayal edin. Neyse ki, Top Data Protector ile dosya ve klasörleri kilitleyerek bu tür senaryoları önleyebilirsiniz. Fidye yazılımı bilgisayarınıza indirildiğinde bile, sağlam güvenlikle Top Data Protector tarafından parola korumalı olan dosyalarınızın hiçbirini etkileyemez.

Dosya silme ve değiştirmeyi engelle

Kilit seçeneğini uygun şekilde ayarladıktan sonra, önemli dosyaların paylaşılan bir bilgisayar kullanıcısı veya kendiniz tarafından silinmesini veya değiştirilmesini önleyin.

Esnek klasör kilidi seçenekleri

Diğer kullanıcıların iş birliği veya uzaktan destek için bilgisayarlarınıza erişeceği belirli durumlar vardır. Top Data Protector, erişimleri yönetmeniz için esnek klasör kilidi seçenekleri sunar. Verileri tamamen görünmez yapmak için yazılım içinde “Gizle” modunu etkinleştirmeniz yeterlidir. Ancak, yalnızca görüntülemeye izin vermek istiyorsanız, “Yazma Erişimini Reddet” seçeneğinin etkinleştirilmesi verilerin kopyalanmasını, değiştirilmesini veya silinmesini engelleyebilir. Kimsenin dosyayı kontrol etmesini istemiyorsanız, verilerin açılmasını, okunmasını veya kopyalanmasını önlemek için “Okuma Erişimini Reddet” seçeneğini değiştirebilirsiniz. Top Data Protector ile verileri her zaman istediğiniz şekilde koruyabilirsiniz.

Genel, parola, güncelleme ayarları
Genel, parola, güncelleme ayarları

Top Data Protector indir

Top Data Protector PRO Özellikleri

 • Maksimum korunan dosya sayısı: Sınırsız
 • Korunan dosyaların maksimum boyutu: Sınırsız
 • Daha yüksek güvenlik seviyesi
 • Klasör koruması
 • Özel verileri gizle

Top Data Protector Program Bilgileri

 • Sürüm: 3.1.0.19
 • Geliştirici: iTop Inc.
 • Çıkış Tarihi: 2022-02-24
 • Dosya Boyutu: 9.0 MB
 • Lisans Türü: Ücretsiz Lisanslı Yazılım
 • Sistem Gereksinimleri: Windows 11 / Win10 / Win8 / Win7

Top Data Protector, Sözleşmelerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, kayıtlarınızı, sertifikalarınızı ve daha hassas verilerinizi yetkisiz erişime karşı korumak için aşağıdaki görselde görüldüğü gibi hesabınızda oturum açın: Hesabınıza ulaşamazsanız ve şifre sorunu yaşarsanız şifrenizi mi unuttunuz? butonuna tıklamanız yeterlidir.

Top Data Protector Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Top Data Protector Nedir?

Top Data Protector, net bir arayüze ve basit çalışma adımlarına sahip kullanımı kolay bir klasör kilidi yazılımıdır. Klasörlerinizin ve dosyalarınızın zaman kazandıran bir şekilde görülmesini, okunmasını veya değiştirilmesini parolayla korumak için tasarlanmıştır. Önemli veri dosyalarının ve klasörlerinin kilitlenmesi, kullanıcı veri gizliliğini meraklı insanlardan koruyabilir ve veri kaybı risklerini azaltabilirsiniz.

Top Data Protector ile dosya ve klasörleri parolayla koruma nasıl yapılır?

Kurulumdan sonra, Top Data Protector’a giriş yapmak için bir ana parola ayarlamanız istenecektir. Ardından, sisteminizdeki tüm dosya ve klasörlerde gezinebilir ve korumak istediğiniz dosya ve klasörleri kolayca sürükleyip bırakabilir veya bu yazılıma veri eklemek için “Ekle” düğmesine tıklayabilirsiniz

Klasör kilidi seçenekleri nelerdir?

Klasörleri istediğiniz gibi parolayla korumak için farklı klasör kilidi seçenekleri veya erişim düzeyleri ayarlayabilirsiniz. En İyi Veri Koruyucusu, farklı erişim hakları düzeylerini yönetmeniz için birden çok klasör kilidi seçeneği sağlar. Görünür olan ancak değiştiremeyen veya silemeyen veya tüm sistemden gizlenen öğeleri ayarlayabilirsiniz.

Top Data Protector ile uyumlu dosya türleri nelerdir?

Belgeler, resimler, videolar vb. dosya türlerini destekler.

Veriler silinmeye karşı nasıl korunur?

Korumak istediğiniz dosyayı seçin ve Top Data Protector’a ekleyin. Ana arayüzde “Ayarlar” ı açın ve dosyanızın silinmeye hazır olduğundan emin olmak için “Yazma Erişimini Reddet” i tercih edin.

Dosya ve klasörler nasıl gizlenir?

Koruyacağınız dosyayı seçin ve Top Data Protector’a ekleyin. “Ayarlar“ı açın ve “Explorer’dan veya diğer programlardan gizle” yi seçin, dosyanız orijinal konumundan kaybolacaktır.

Top Data Protector sistemim ile uyumlu mu?

Top Data Protector, windows işletim sisteminin tüm varyantlarını destekler, Windows 11/10/8/7, Windows XP ve Vista’da çalıştırabilirsiniz.

Share This Article
Leave a comment