Spotify Premium Aile Planı – Ücretsiz Davetiye 2023

Admin

Spotify Premium Aile Planı içeriğimizde herhangi bir ücret ödemeden mevcut Spotify hesabınızı premium aile planı davetiyesi ile yükseltme işlemi gerçekleştireceğiz.

Spotify, bireysel, ikili, aile ve öğrenci olmak üzere dört premium plan sunar. Premium aboneliği kullanırsanız, cihazınızda reklamsız müzik ve çevrimdışı şarkılar dinleyebilirsiniz. Her planın 1’den 6’ya kadar üye eklemeye izin veren kendi özelliği vardır. Bizde herkesin denemesi için ücretsiz spotify premium aile planı paketi davetiyesi sunuyoruz.

Spotify Premium Aile Planı Davet Kodu Nasıl Alınır?

Spotify davet sürecini davetliler için son derece kolaylaştırdı. Spotify Premium için bir davetiye alıyorsanız, ya doğrudan sizi davet eden kişiden bir bağlantı ya da Spotify’dan davet edildiğinizi bildiren bir e-posta alacaksınız.

 1. Mevcut Spotify hesabınla oturum aç veya yeni bir hesap için kaydol.
 2. Aşağıda verilen Davetiye Butonuna tıkladıktan sonra Aile için Premium planına davetlisin uyarısı çıkacak daha sonra “Daveti Kabul Et” adında siyah butona tıklayın.
 3. Kayıtlı olduğunuz spotify hesabınız ile oturum açmanız istenecek oturum açtıktan sonra aşağıdaki bildirim ekrana gelecek.
 4. ”Evet, devam et” butonuna tıkladıktan sonra ”Planının adresini gir” bölümüne aşağıda verdiğimiz adres bilgilerini girmeniz gerekmektedir.
 5. İşlemleri tamamladıktan sonra ”Aile için Premium Planına Hoş Geldin” adında bildirim gelecek ve belirtilen süre boyunca spotify premium kişisel hesabınızı kullanabileceksiniz.

Spotify Premium Aile Planı Davetiyesi Butonu

Spotify Premium Aile Planı Özellikleri

 • En fazla 6 premium hesabı
 • Sansürsüz müziği engelle
 • indir ve Wi-Fi bağlantın olmadığında çevrimdışı dinle
 • Reklamlarla bölünmeyen müzik
 • Ücretsiz planımıza göre iki kat daha yüksek ses kalitesi
 • Sınırsız atlama hakkı ile şarkıları istediğin sırada çal
 • Diğer Premium üyeleriyle birlikte dinle

Spotify Premium Aile Planı Adresini Nasıl Doğrular?

“Daveti Kabul Et” düğmesine dokunduğunuzda Spotify, verdiğiniz adresin doğru olup olmadığını kontrol edecektir. Yanlış ve eksik adres girdiğinizde spotify adresinizi reddedebilir ve aile grubuna katılamayabilirsiniz.

TAGGED:
Share This Article
Leave a comment