Razer, Pokemon ile Orochi V2 oyuncu faresinin özel bir versiyonunu yayınladı

Admin

RazerPokemon hayranları için Orochi V2 kablosuz oyuncu faresinin özel bir versiyonunu tanıttı. Mouse, Pokémon karakterleri ile özel bir tasarım sunuyor ancak teknik olarak Orochi V2’nin normal versiyonu ile aynı.

Charizard, Jigglypuff, Pikachu ve diğer karakterlerinin görüntülerini içeren sürümler arasından seçim yapabilirsiniz. Razer, Pikachu için farklı renk temaları ve karakterin kendisinin farklı görüntüleriyle aynı anda yedi Orochi V2 tasarımı hazırladı.

Orochi V2, 18.000 DPI çözünürlüğe sahip bir optik sensöre dayanmaktadır. Fare, 60 milyon tıklama ömrü vaat etmektedir. Kablosuz fare, yaklaşık 60 gram ağırlığı ve rahat tutuşu ile ultra hafif tasarımını koruyor. Bluetooth Düşük Enerji protokolü aracılığıyla bir PC’ye bağlandığında, bir Orochi V2 pil, 950 saate kadar pil ömrü sağlar. Bir USB verici kullanılarak 2,4 GHz radyo kanalı üzerinden bağlandığında kablosuz modda da çalışabilir. Bu durumda pil ömrü yarı yarıya azalır.

Razer Orochi V2 Pokémon Edition Çeşitleri

Razer Orochi V2 Pokémon Edition Kablosuz Oyun Faresi şu anda yalnızca Çin’de mevcuttur. Orada, fiyatı yaklaşık 66 dolar olduğu tahmin ediliyor. Razer, diğer pazar satış yerlerinde farenin özel bir versiyonunu piyasaya sürmeyi planlayıp planlamadığını henüz söylemedi.

Share This Article
Leave a comment