Musixen APK indir

Admin

Zaman ve mekân fark etmeksizin istediğin türde profesyonel Müzisyenleri, DJ’leri ve vokalleri dinle. Hemen Musixen Apk uygulaması son sürüm ücretsiz olarak indir ve istediğin müzik kategorisini seçerek birbirinden yetenekli müzisyenlerin canlı performanslarını izle.

Musixen Apk indir, tüm küresel müzik platformlarından farklı olarak Müziği ve Müzisyenleri merkezine alan, sadece müzik ve eğlence sektörü ile ilgili içerikler sunan ve sektördeki alışkanlıkları değiştirmek üzerine kurgulanmış bir müzik platformdur. Binlerce canlı performans, müzisyenlerin canlı performansları parmaklarının ucunda ayrıca sevdiğin sanatçıları takip et ve destekle.

Musixen uygulaması, uygulama mağazasının Müzik ve Ses kategorisinde listelenmiştir. Sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da ilk olacak bir dönüşümün öncüsü olarak tüm yayıncıların, yapımcıların ve paydaşların en büyük destekçisi olacaktır. Konser dışında canlı müzik, canlı konser, evde müzik, size özel müzik yayını yapabilirsiniz.

Musixen Android APK indir

Musixen APK İndir

Musixen APK dosyasını aşağıda yer alan linkten kolaylıkla indirebilirsiniz. Diğer yandan, mobilde kullanmak için Google Play Store’dan da indirme işlemi yapabilirsiniz.

APK Boyutu 14.8 MB ✔
Toplam İndirme 1 Mn+
Değerlendirme 5 Üzerinden 4,2 ✌
İndirme Linki Tıklayın

Uygulamada Neler Yeni?

  • Yayın kalitesi optimize edildi
  • Canlı yayını izlerken paket satın alınabilme yayına alındı.
  • Kurmuş olduğunuz hatırlatıcının iptalini yapabilmeniz yayına alındı.
  • Yeni yayın açıldığında otomatik olarak listenin yenilenmesi yayına alındı.
  • Yayında harcanan elmas miktarı chatte gösterildi.
  • Chat’de son karakterin gözükmeme durumu iyileştirildi.

Share This Article
Leave a comment