iTop Screen Recorder 4 İncelemesi ve Ücretsiz Lisans Key

Admin

IObit iTop Screen Recorder PRO için ücretsiz lisans key anahtarı alabilirsiniz. Windows bilgisayar için kullanımı kolay bir ekran kaydedici, ekran görüntülerini alır ve ekranda olan her şeyi kaydeder. iTop Screen Recorder Pro, web kameranız, hoparlörleriniz ve mikrofonunuz dahil olmak üzere Windows bilgisayarınızda gerçekleşen her şeyi kaydetmenizi sağlayan bir monitör ekran kaydedici‘dir.

iTop Screen Recorder PRO Keyler

iTop Screen Recorder Pro v4.0 sürümü için size verilen pro lisans key anahtarıyla etkinleştirip, programı filigransız full sürüm olarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

D5E5A-359F3-A21B8-F9CB4
34496-2E614-9E1CB-2ABB4
656ED-A6796-A49AE-9B644

iTop Screen Recorder Pro Özellikleri

iTop Ekran Kaydedici programı, videoları MP4, AVI, FLV, GIF, MKV, MOV, TS ve MP3, AAC, AC3, FLAC veya WMAV2 arasından seçim yapabileceğiniz ses parçalarını ortak formatlarda kaydetmenize yardımcı olur.

Kaydedilen video materyallerinin boyutunu ayarlayın, gerekli kayıt kalitesini ve ses bit hızını ayarlayın, kare hızını ayarlayın ve kendi filigranlarınızı uygulayın. Windows’unuzda tam ekran, pencere veya seçilen herhangi bir bölge için yüksek kaliteli (4K destekli) videolar kaydetmeyi mümkün kılar.

  • Ses ve web kamerası ile ekranınızın herhangi bir bölümünü kaydedin.
  • Gecikme ve zaman sınırı olmadan 4K/1080p videolar kaydedin.
  • Yerleşik gelişmiş düzenleyici ile çarpıcı videolar oluşturun.
  • Kayıtları MP4/AVI vb. formatlara kaydedin ve tek tıkla paylaşın.

iTop Screen Recorder PRO indir

4 Kayıt Modlu Tam Özellikli Ekran Kaydedici

iTop Screen Recorder, tüm etkinliklerinizi kaydetmenize ve bilgisayarınızda videolar oluşturmanıza yardımcı olan sezgisel, güçlü ve kolay bir ekran kaydedicidir. PC için ücretsiz ekran kaydedici ekran, web kamerası, ses ve oyun kliplerini kolay ve hızlı bir şekilde kaydetmek için 4 mod sunar.

HD Ekran ve Video Kaydı

iTop Screen Recorder, klavye girişleri/fare tıklamaları gibi masaüstü hareketlerinden programlara ve tarayıcılara kadar ekrandaki her şeyi kaydetmenizi sağlar. Ücretsiz ekran kaydedici ile web seminerlerini, çevrimiçi toplantıları/dersleri, akışlı TV şovlarını/filmleri kaydedebilir ve 1080p HD/4K kalitesinde video eğitimleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ek açıklama araçları ve imleç büyüteci ile ekran videonuzun netliğini ve vurgularını artırabilirsiniz.

Sanal Arka Plan ile Web Kamerası Kaydı

Eğitim videoları, dersler, sunumlar gibi web kamerası videolarını iTop Screen Recorder ile kolayca kaydedin. Web kamerası kaydedici modu, tam ekranda veya resim içinde resim olarak HD web kamerası videosu oluşturmanıza olanak tanır. Bu arada, bir web kamerası ile kayıt yaparken video arka planını bulanıklaştırabilir, kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz.

Gürültü Azaltma ile Ses Kaydı

iTop Screen Recorder, Windows’un yalnızca ses yakalaması için ücretsiz bir ses kaydedici işlevi görür. En sevdiğiniz müzikleri, canlı radyoları, podcast’leri indirmeden kaydedebilirsiniz. Mikrofondan gitar ve diğer enstrümanlar ile kendi şarkılarınızı kaydedebilirsiniz. Denoniser, daha iyi kalitede bir ses kayıt dosyası oluşturmak için arka plan gürültüsünü azaltmaya ve kaldırmaya yardımcı olur.

FPS Düşüşü Olmadan Oynanış Kaydı

iTop Screen Recorder, en iyi oyunlarınızı ve önemli anlarınızı kaydetmek için bir Oyun Modu sunar. Ekran kaydedici, oyun kliplerini 4K UHD, 1080p 90 fps FHD’de fps düşüşü ve gecikme olmadan kaydetmek için NVIDIA, AMD ve Intel donanım hızlandırmasını kullanır. Ayrıca web kamerası aracılığıyla oyunu ve kendinizi aynı anda kaydedebilirsiniz.

En İyi Ekran Kaydetme Özelliklerini Deneyin

iTop Screen Recorder, ekranı yakalamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunan PC için HD ve hızlı bir ekran kaydedicidir. Ekran kaydedici ne yapabilir? Özellik listesini kontrol edin.

Ekranın Herhangi Bir Bölümünü Kaydedin

Tam ekran, tarayıcı, pencere yakalayın veya 16:9 veya 4:3 sabit oranında herhangi bir alanı seçin. Son kullanılan kayıt alanını da hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Web Kamerasını ve Mikrofonu Yakalayın

Web kamerası ve mikrofon yakalama desteği. Ekranı aynı anda sesle ve kendinizle kaydedin.

Gecikme Olmadan Ekran Kaydı

PC’de 1080p 60fps, 4K video çekerken gecikmesiz kayıt elde edin. Son derece pürüzsüz ekran kaydının keyfini çıkarın.

Çoklu Çıktı Formatları

MP4, AVI, MKV, MOV, MP3, FLAC, vb. dahil olmak üzere 12’den fazla çıkış video ve ses formatını destekler.

Çok Katmanlı Düzenleme

Sınırsız video ve ses parçası oluşturmak için video düzenleyici. Herhangi bir parçayı kolaylıkla ekleyin ve kaldırın.

Kes, Böl, Birleştir ve Dönüştür

Video parçalarını basitçe tıklayarak, sürükleyerek ve bırakarak kırpın, bölün ve birleştirin. Ayrıca videoyu çevirebilir/döndürebilir, boyutunu ve konumunu değiştirebilirsiniz.

Metin, Çıkartmalar ve Altyazılar

Videolarınızı daha bilgilendirici hale getirmek için metinler, altyazılar ekleyin ve çıkartmalar, resimler uygulayın.

Görsel ve Ses efektleri

Parça üzerinde katman oluşturmak için filtreler, geçişler, özel efektler ekleyin. Videonuz için BGM olarak favori müziği ekleyin.

Ekran Görüntüsü Yakala

Ekranın herhangi bir alanını ve tam ekranı bir ekran görüntüsü dosyasına alın. Ekran görüntüsünü JPEG, PNG veya BMP olarak kaydedin.

Videoyu Sıkıştır

Video dosyası boyutunu ve kayıtları kalite kaybı olmadan %30, %50 ve %70’e düşürmek için dahili video sıkıştırıcı.

Teleprompter

Teleprompter, hazırladığınız satırları görüntüleyerek ve kaydırarak görüntülü konuşmanızı büyük ölçüde geliştirecektir.

Donanım ivmesi

Video işlemeyi büyük ölçüde hızlandırmak için GPU hızlandırmasını kullanın. Artı düşük CPU kullanımı, ücretsiz ekran kaydedicimizle gecikmesiz ekran kaydetme ve düzenlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

iTop Screen Recorder PRO indir

Kişisel Videonuzu Oluşturmak için iTop Screen Recorder’ın Gücünü Açığa Çıkarın

İlgi çekici eğitim videosu oluşturun

Eğitim videonuz, iTop Screen Recorder ile daha sezgisel ve anlaşılması kolay olacaktır. İmleç büyüteci, metin ve çizim araçları gibi ücretsiz ek açıklama araçları, profesyonel video ve ekran kaydı için sorunsuz bir şekilde uygulanabilir.

Her zamankinden daha hızlı bir adım adım kılavuz video kaydedin

Masaüstünüzde birkaç tıklamayla adım adım bir video kaydedin, çizin, açıklama ekleyin ve düzenleyin. Oluşturduğunuz eğitim ve bilgi videolarını iş arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızla anında paylaşın.

Bir YouTube videosunu en kolay şekilde kaydedin

Komut dosyanızı yerleşik teleprompter’a yazıp yapıştırın! iTop Screen Recorder ile süper akıcı ve profesyonel görünmenizi sağlayan bir blog videosu kaydetmek için tüm araçlara sahipsiniz.

TAGGED:
Share This Article
Leave a comment