IObit Start Menu 8 Pro – Ücretsiz Lisans Key 2023

Admin

IObit Start Menu 8 Pro için ücretsiz lisans key anahtarı alabilirsiniz. Windows işletim sistemini çalıştıran bilgisayarlarda Başlat menüsünün simgelerini ve stilini daha rahat kullanım ve daha iyi görüntü için değiştirmek üzere tasarlanmıştır.

Bazı Windows 8/10 kullanıcıları, başlat menüsünün yeni stiline alışamayabilir. Start Menu 8 PRO, sistem varsayılan başlangıç ​​menülerini değiştirmelerine ve Win7 tarzı başlat menüsünü geri getirmelerine ve istedikleri zaman başlangıç ​​simgesini kolayca değiştirmelerine yardımcı olabilir.

IObit Start Menu 8 indir

Programda verilen listeden Başlat menüsü düğmesinin simgelerini değiştirmek ve standart Windows sistemini uygun gördüğünüz şekilde dönüştürmek için bu programı kullanabilirsiniz.

IObit Start Menu 8 v6 key ürün anahtarı lisansları aşağıda verilmiştir. Lisans kodlarından herhangi birini kopyalayıp “Şimdi Etkinleştir > Lisans Kodu” bölümünden PRO sürüm olarak etkinleştirebilirsiniz.

IObit Start Menu 8 PRO Lisans Keyler

E695E-F20D9-A4D02-895B5

Başlat menüsünün klasik Windows 7 stilini seçin veya Düz adlı daha hafif sürümü açın. Kaydırıcıyı hareket ettirerek gerekli şeffaflık seviyesini ayarlayın. Kullanıcının bilgisayardaki görüntüsünü Başlat menüsünde değiştirin, dili, yazı tipi boyutunu ve arka plan rengini istediğiniz gibi değiştirin.

Başlat menüsünde ve son öğelerde görüntülenen programların sayısını ayarlayın. Bilgisayarınızdaki bazı eylemler için güç düğmesini ve kısayol tuşu eylemlerini yeniden atayın. Başlat menüsünden öğeler seçmenize ve tüm modern yardımcı programların bir listesini görüntülemenize olanak tanır.

IObit Start Menu PRO Özellikleri

  • Lisans, bir kişisel bilgisayar için verilmektedir.
  • Bu lisans 14 Mayıs 2023 tarihine kadar abonelik sunar.
  • Yazılım versiyonu: V6.0
  • En son sürümlere yükseltme özelliği yoktur.
  • Ücretsiz teknik destek yoktur.
  • Yalnızca kişisel kullanım.

TAGGED:
Share This Article
Leave a comment