IObit Software Updater PRO 6 – Ücretsiz Lisans Key 2023

Admin

IObit Software Updater 6 PRO programı için ücretsiz lisans key anahtarı alabilirsiniz. Windows bilgisayarınızdaki eski yazılımları otomatik olarak güncellemenize yardımcı olur.

IObit Software Updater 6 PRO Key

91741-496D7-2A24E-FDFT6
8964F-534EB-D5FD2-797T6
F8E1E-BADBB-7348A-A6CT6

Software Updater 5.4 PRO Keyler

52ED8-9E811-ED72E-A87B5
3322C-FE128-749FA-DF2T5
B8A5E-752E9-8CC4C-B87T5

IObit Software Updater PRO Nedir?

IObit Software Updater Pro 6 key, eğlence ve bilgisayar çalışmalarınızı kesintiye uğratmadan yazılımı planlanan zamanlarda otomatik olarak tarar ve günceller. Kullanışlı IObit Software Updater PRO yazılımı ile eski programlarınızı gerçek zamanlı olarak güncelleyin.

IObit Software Updater indir

Windows kullanıcılarının birkaç tıklama ile yazılımı kurmaları ve güncellemeleri için kullanımı kolay bir sistem yardımcı programıdır. Güncel olmayan programları tespit etmek ve güncellemek için hızlı ve güvenli bir yol sağlar ve program aracılığıyla Windows PC’ler için yüzlerce popüler yazılımı doğrudan indirir, bu da kullanıcılara çok fazla zaman ve emek kazandırır.

Bu arada, IObit Software Updater 6, yazılımı çeşitli kategorilerde kurmayı kolaylaştırır bunlar; Tarayıcılar, Güvenlik, Sosyal, multimedya, uzak (masaüstü) çalışma araçları ve yeni bir bilgisayar için yardımcı programlar ve araçlar veya sisteminizi yeniden yükledikten, biçimlendirdikten veya yükselttikten sonra bu yazılım aracılığıyla programlarınızı güncelleyebilirsiniz.

IObit Software Updater 6 Özellikleri

  • Tüm eski yazılımları ve önerilen yazılımları tek tıklamayla güncelleyin.
  • Daha büyük yazılım veritabanı, %40 daha fazla programın güncellenmesine yardımcı olur.
  • Otomatik güncelleme, programlarınızı her zaman güncel tutar.
  • Daha akıllı güncelleme algoritması, daha hassas güncellemeler sağlar.
  • Sıkı manuel testler, tüm güncellemelerin güvenli ve temiz olduğunu garanti eder.

Yüzlerce Yazılım Güncellemesine Erişim Sağlayın

Eski uygulama, siber suçlular tarafından istismar edilebilecek birçok güvenlik açığı içeriyor. Daha büyük yazılım veritabanına sahip IObit Software Updater, tek bir tıklamayla daha fazla programı güvenli bir şekilde güncelleyerek size genel ve hızlı yazılım güncellemeleri sağlar. Güncellenen yazılım, saldırganların maruz kaldığı güvenlik açıkları riskini azaltacaktır.

IObit Software Updater 5 PRO Güncel Yüklü Programlarımın Listesi Verilmiştir.
IObit Software Updater 5 PRO Güncel Yüklü Programlarımın Listesi Verilmiştir.

PC’yi Daha Kullanışlı Yazılımlarla Donatın

IObit Software Updater, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenlik, eğlence, üretkenlik ve daha fazla kategoriyi kapsayan, son derece tavsiye edilen ve popüler yazılımları özenle seçer.

IObit Software Updater 6, özellikle evden çalışmanıza daha iyi yardımcı olmak için doğrudan indirebileceğiniz Teamviewer, Skype, Zoom, GoToMeeting vb. gibi Uzaktan Çalışma Araçlarını ekledi.

Zamanında Güncelleme Bildirimi ve Daha Güvenli Kurulum

En son IObit Yazılım Güncelleyici, güncellemeyi hızlandırmak için güncelleme algoritmalarını optimize etti ve mevcut yazılım güncellemeleriyle ilgili bildirimleri ve bilgileri daha hızlı alacaksınız. Ayrıca, güvenli ve temiz yazılım sağlamak için IObit Software Updater, ek paketler, yükleyiciler ve hatta kötü amaçlı yazılımlar olmadan tüm kurulumu garanti etmek için her zaman katı güncelleme süreçlerine uyar.

IObit Software Updater 6 PRO Lisans Özellikleri

  • Lisans yalnızca kişisel kullanım içindir.
  • Lisans süresi boyunca 6.x sürümü altında ücretsiz güncellemeler alabilirsiniz.
  • Ücretsiz teknik destek yok.
  • Programı kaldırıp yeniden kurarabilir ve lisans anahtarını etkinleştirebilirsiniz.

TAGGED:
Share This Article
Leave a comment